Technik údržby

Daechang Seat, s.r.o., je výrobce komponentů pro automobilový průmysl, s pobočkami v 6 zemích světa, předním dodavatelem pro společnosti Hyundai a Kia. Hlavním výrobním programem jsou rámy automobilových sedaček. V současné chvíli zaměstnává přes 300 zaměstnanců. Specializací výroby je robotické automatické svařovaní v ochranné atmosféře a rovněž robotické odporové svařování. Nedílnou součástí jsou poloautomatické kompletační procesy hotových produktů.

Pro posílení našeho týmu oddělení údržby v současné době hledáme vhodné uchazeče na pozici TECHNIK ÚDRŽBY

Místo výkonu práce: Třinec

Náplň práce:

  • Odstraňuje poruchy technologie ve výrobě a ostatní technologie pro zajištění chodu výroby (robotické svařování včetně svařovacích přípravků, montáž, mezioperační přeprava)
  • Programuje robotické manipulátory, upravuje trajektorii svařování
  • Vykazuje provedenou práci
  • Spolupracuje s oddělením kvality a výroby pro eliminaci akutních provozních a kvalitativních problémů
  • Provádí preventivní údržbu zařízení
  • Provádí změny na technologii (zlepšování, změny rozložení)
  • Práce ve nepřetržitém provozu

Požadavky na uchazeče:

  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobním provozu vítány
  • elektrovyhláška § 50 výhodou (příplatek)
  • zkušenost s programováním robotů
  • vzdělání technického směru
  • ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz 11,5 hodin)
  • loajální přístup
  • samostatnost, zodpovědnost
  • zručnost

Nástup: Ihned

Nabízíme:

  • měsíční bonusy od nástupu, půlroční, roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování a stravenky plně hrazené firmou
  • stabilní zaměstnání
  • možnost vzdělávání se formou školení

Firma: Daechang Seat s.r.o.

Kontakt: Mgr. Hana ŠTĚPÁNOVÁ
Konská 746
739 61 Třinec

Telefon: 725466686

Místo práce: Třinec

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé