Svářeč CO2

Daechang Seat, s.r.o., je výrobce komponentů pro automobilový průmysl, s pobočkami v 6 zemích světa, předním dodavatelem pro společnosti Hyundai a Kia. Hlavním výrobním programem jsou rámy automobilových sedaček. V současné chvíli zaměstnává přes 300 zaměstnanců. Specializací výroby je robotické automatické svařovaní v ochranné atmosféře a rovněž robotické odporové svařování. Nedílnou součástí jsou poloautomatické kompletační procesy hotových produktů.

Do našeho týmu na oddělení PRODUKCE přijmeme zaměstnance na pozici SVÁŘEČ CO2

Náplň práce:

  • ruční svařování výrobků
  • vizuální kontrola a v místě špatného sváru opravu
  • práce s úhlovou bruskou

Požadujeme:

  • platný svářečský průkaz (ZK 135 1.1)
  • praxe ve svařování výhodou
  • ochotu pracovat na směny (třísměnný provoz)
  • ochotu pracovat přesčas
  • odpovědný přístup k práci a loajalitu
  • dobrý zdravotní stav podmínkou

Nabízíme:

  • osobní hodnocení dle pracovních výsledků nad rámec základní mzdy
  • měsíční bonusy 5000 Kč
  • půlroční bonusy
  • bonus za práci o víkendu
  • balíček benefitů: týden dovolené navíc, stravenky/stravování zdarma, bonus za nulovou absenci, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, firemní akce, vitamínové balíčky
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Nástup: Ihned nebo po dohodě

Místo pracoviště: TŘINEC, Konská 746 (průmyslová zóna Baliny)

Firma: Daechang Seat s.r.o.

Kontakt: Ing. Pavla DELONGOVÁ
Konská 746
73961 Třinec

Telefon: 725268887

Místo práce: Třinec

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé