Skĺadník/doplňovač

Daechang Seat, s.r.o., je výrobce komponentů pro automobilový průmysl, s pobočkami v 6 zemích světa, předním dodavatelem pro společnosti Hyundai a Kia. Hlavním výrobním programem jsou rámy automobilových sedaček. V současné chvíli zaměstnává přes 300 zaměstnanců. Specializací výroby je robotické automatické svařovaní v ochranné atmosféře a rovněž robotické odporové svařování. Nedílnou součástí jsou poloautomatické kompletační procesy hotových produktů.

Pro posílení našich týmů oddělení produkce a logistiky hledáme šikovné kandidáty na pozici SKLADNÍK / DOPLŇOVAČ s VZV

Místo výkonu práce: TŘINEC

Náplň práce:

  • Manipulace se zbožím
  • Vychystávání materiálu na linku
  • Ovládání manipulační techniky (nízkozdvižné vozíky)

Požadavky na uchazeče:

  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Ochota pracovat přesčas, třísměnný provoz
  • průkaz VZV (PŘÍPLATEK 1500/2000Kč)
  • Dobrý zdravotní stav podmínkou - fyzická zdatnost výhodou

Nástup: Ihned/ Dohodou

Nabízíme:

  • Měsíční bonusy, půlroční bonusy, roční
  • Práci na hlavní pracovní poměr, v kmenovém stavu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravování/stravenky plně hrazeném firmou, pitný režim, vitamínové balíčky
  • Práci ve stabilní společnosti

Firma: Daechang Seat s.r.o.

Kontakt: Ing. Pavla DELONGOVÁ
Konská 746
73961 Třinec

Telefon: 725268887

Místo práce: Třinec

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé