Operátor ve výrobě od 21 000 Kč

Daechang Seat, s.r.o., je výrobce komponentů pro automobilový průmysl, s pobočkami v 6 zemích světa, předním dodavatelem pro společnosti Hyundai a Kia. Hlavním výrobním programem jsou rámy automobilových sedaček. V současné chvíli zaměstnává přes 300 zaměstnanců. Specializací výroby je robotické automatické svařovaní v ochranné atmosféře a rovněž robotické odporové svařování. Nedílnou součástí jsou poloautomatické kompletační procesy hotových produktů.

Pro posílení našeho týmu hledáme zájemce do oddělení produkce na pozici OPERÁTOR VÝROBY

Místo výkonu práce: TŘINEC (průmyslová zóna)

Náplň práce:

- obsluha výrobní linky (výroba rámů autosedaček), montáž

Požadavky na uchazeče:

- praxe není podmínkou

- vhodné pro absolventy škol

- dobrý zdravotní stav

- zodpovědný přístup k práci

- práce ve třísměnném provozu, možnost práce přesčas

Nabízíme:

- měsíční, půlroční, roční bonusy

- víkendové bonusy

- jubilejní odměny

- 5 týdnů dovolené

- stravenky zdarma a plně dotovaná strava firmou

- příspěvek na penzijní připojištění

- příspěvek na dopravu tam i zpět

- firemní akce, vitamíny

- stabilní zaměstnání

Nástup: IHNED

Stručný strukturovaný životopis můžete zaslat e-mailem nebo jej osobně předat na recepci firmy DSC.

Firma: Daechang Seat s.r.o.

Kontakt: Ing. Pavla DELONGOVÁ
Konská 746
73961 Třinec

Telefon: 725268887

Místo práce: Třinec

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé